Prestatio Operator

Firma

Spółka PRESTATIO Operator, mająca siedzibę w Toruniu, jest podmiotem wyspecjalizowanym w obszarze obsługi programów ubezpieczeniowych: przedłużonej gwarancji, ubezpieczeń od przypadkowego uszkodzenia oraz innych produktów dedykowanych do dystrybucji przez punkty sprzedaży czy też sklepy internetowe naszych Klientów.

Prestatio Operator Sp. z o.o. działa w ramach grupy POLONICA BROKER, która jest pionierem na rynku produktów ubezpieczeniowych na rzecz sieci handlowych. Nasza działalność ma na celu doprowadzenie do zawarcia umowy ubezpieczenia pomiędzy Klientem a Towarzystwem Ubezpieczeń.

 

 

 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że to ludzie tworzą wizerunek firmy. Dlatego nasz zespół to wysoko wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy. Prestatio Operator Sp. z o.o., bazuje na zaangażowaniu i wiedzy wyspecjalizowanych pracowników, działających na rynku ubezpieczeniowym od wielu lat. Naszym najważniejszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług oraz zapewnienie natychmiastowej i profesjonalnej pomocy naszym Klientom jak i Klientom indywidualnym.

Strona główna|Firma | Korzyści | Usługi | Kontakt

Copyright 2012 Prestatio Operator