Prestatio Operator

Usługi

Naszym celem jest zapewnienie współpracy na najwyższym poziomie. Osiągamy to poprzez dostarczanie usługi pośrednictwa ubezpieczeniowego będącej odpowiedzią na potrzeby naszych Klientów.

Centrum obsługowe naszej spółki mieści się w Toruniu. Korzystając z zaawansowanych rozwiązań technologicznych i systemów informatycznych zapewniamy obsługę rozbudowanych struktur podmiotów współpracujących

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo powierzonych nam danych oraz niezawodność rozwiązań IT, z których korzystamy. W tym celu wprowadziliśmy szereg zabezpieczeń i procedur kontrolnych, dodatkowo nasza firma podlega okresowym audytom.

W ramach naszej działalności dostarczamy m.in. produkty ubezpieczeniowe dedykowane dla Klientów indywidualnych dostarczane za pośrednictwem sieci sprzedaży naszych Klientów.

Produktami takim są także ubezpieczenia przedłużonej gwarancji oraz ubezpieczenia od przypadkowych uszkodzeń, które kierowane są finalnie do konsumentów kupujących urządzenia z branży AGD, RTV oraz IT, w placówkach detalicznych. Tym samym świadczenie serwisu na odpowiednio wysokim poziomie ma wpływ na ocenę sprzedawcy - sieci handlowej, jako wiarygodnego partnera. W związku z tym niezwykle istotne jest wdrożenie mechanizmów pozwalających na sprawną obsługę Klienta i otrzymanie należnego świadczenia wynikającego z umowy. Nam udaje się to od lat, a potwierdzeniem wysokiej jakości usług świadczonych z naszej strony jest długoletnia współpraca z największymi sieciami handlowymi w Polsce.

Tworzymy wspólnie z naszymi Klientami także specjalizowane programy ubezpieczeniowe związane z innymi zakresami ochrony takimi jak ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia mienia, na życie czy zdrowotne.
 

Strona główna|Firma | Korzyści | Usługi | Kontakt

Copyright 2012 Prestatio Operator